KONST / Litografier / Färgserigrafi 12994356
nr 1299 4356
Lage Lindell
(1920-1980), Sverige
Färgserigrafi, Signerad, numrerad 1/200. Motivet: 29x30 cm
Lage Lindell, född 1920 i Stockholm, död där 1980, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 6 januari 2020
kl 20:13:01
25/12 22:51:03
Lage Lindell
Läs mer om Lage Lindell